Pomaturitní studium angličtiny v Praze

Nedostali jste se na vysokou školu a chcete svůj čas hodnotně využít? Zdokonalte se v angličtině na pomaturitním studiu. Spojte příjemné s užitečným a vyzkoušejte jednoleté pomaturitní studium angličtiny na některé ze specializovaných jazykových škol. Mezi výhody pomaturitního studia angličtiny patří stálý status studenta a s tím spojené studentské výhody. Navíc ve většině škol získáte certifikát o absolvování studia a vysvědčení platné v rámci EU a budete mít možnost absolvovat také některou z uznávaných mezinárodních Cambridge zkoušek FCE či CAE. .

Jeden ze specialistů na pomaturitní studium angličtiny – Jazyková škola Elvis

Jazyková škola Elvis má dlouholeté zkušenosti s poskytováním kvalitního pomaturitního studia angličtiny. Výhoda, kterou na této škole při kurzu pomaturitního studia získáte, spočívá ve velmi vysoké šanci na úspěšné složení Státní jazykové zkoušky na všech školách. Její studenti mají dlouhodobě nejvyšší procento úspěšnosti při skládání zkoušky. Elvis disponuje 19letými zkušenostmi s kurzy angličtiny Nabízí velmi efektivní systém pro pomaturitní studium angličtiny. Výuka probíhá podle evropských jazykových standardů. Pro své studenty škola pořádá také řadu společenských akcí a výletů. Výuka probíhá ve velmi přátelském a příjemném prostředí.

Spokojenost studentů s pomaturitním studiem

Prioritou Jazykové školy Elvis je nejenom kvalita, ale také spokojenost studentů s pomaturitním studiem angličtiny. Spokojenost svých studentů zjišťuje různými způsoby, například pravidelně v hodinách provádí průzkumy spokojenosti, kde mohou studenti ohodnotit jednotlivé části výuky, případně dodat připomínky ke zkvalitnění výuky. Díky těmto faktům do této pražské jazykové školy dochází 30-40% studentů pomaturitního studia angličtiny na doporučení dřívějších absolventů.

Kromě angličtiny mohou studenti kombinovat svou výuku také s němčinou, francouzštinou a španělštinou.

>> přejít na pomaturitní studium angličtiny v JŠ Elvis

Jazyková škola Lingua Viva

Co můžete očekávat při studiu na Lingua Viva? Především výrazné zlepšení svých jazykových dovedností. Standardem je studium v malých skupinkách a výuka v rozsahu 4 hodin denně (na výběr máte dopolední nebo odpolední vyučování).

Roční pomaturitní studium angličtiny je obvykle zakončené složením mezinárodně uznávané jazykové zkoušky (TOEIC, Cambridgské zkoušky apod.). Pokud si vyberete pomaturitní studium na jazykové škole Lingua Viva, získáte kromě kvalitních učitelů, kteří vás připraví na jazykovou zkoušku i mnoho zajímavých mimoškolních aktivit.

V rámci pomaturitního studia objevíte Prahu s anglickým průvodcem, poznáte život zvířat v zoo zároveň s procvičením anglických slovíček a mnoho dalšího.

>> přejít na pomaturitní studium Praha v Lingua Viva